Używamy plików „cookies” w celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną. Pliki „cookies” pozwalają nam na tworzenie statystyk zbiorczych dotyczących ruchu na witrynie, użytkowników i ich zachowań, natomiast nie pozwalają na identyfikację użytkowników.

Akceptuję pliki „cookies”

Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików „cookies”

Mitsubishi Motors

Grafix

 
P.U.H. GRAFIX
Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 71
(wylot na Augustów)
15-111 Białystok
 
tel.: 85 662 37 01
fax: 85 662 37 03
 
email: grafix@mitsubishi-grafix.pl
 
 
 
Salon:

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9.00-18.00
sobota: 9.00-14.00


Kierownik Salonu

Adam Chlabicz
tel. kom. +48 609 484 101
achlabicz@mitsubishi-grafix.pl


Specjaliści ds. sprzedaży

Adam Chlabicz
tel. kom. +48 609 484 101
achlabicz@mitsubishi-grafix.pl

Marcin Leonczyk
tel. kom. +48 607 182 329
mleonczyk@grafix-motors.pl

Jacek Łukaszewski
tel. kom. +48 604 269 777
jlukaszewski@mitsubishi-grafix.pl

 

Auta używane/komis:

Łukasz Urbański
tel. kom. +48 609 232 707

 

Specjalista ds. kredytów i ubezpieczeń:

Magdalena Niemotko
tel. kom. +48 607 167 148
mniemotko@mitsubishi-grafix.pl


Olga Zakrzewska
tel. kom. +48 691 950 691
ozakrzewska@mitsubishi-grafix.pl
 

 
 
Serwis:

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8.00-16.00
sobota: 9.00-14.00

 

Specjalista ds. Gwarancji

Dariusz Chomicki
tel. kom. +48 695 145 061
dchomicki@mitsubishi-grafix.pl



Doradca serwisowy
 

Agnieszka Groman
tel. +48 695 807 117
agroman@mitsubishi-grafix.pl

Robert Bartkowiak
tel. +48 695 883 222
rbartkowiak@mitsubishi-grafix.pl

 


 

Dział części:
 
Specjalista ds. części
Sylwia Janicka
tel. kom. +48 607 199 765
sbartnicka@mitsubishi-grafix.pl

 

Mapa serwisu
Polityka prywatności

Copyright © MMC 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone

Created by OS3 multimedia